Ustka - Wakacje
dla całej
rodziny
Mnóstwo
atrakcji
1000m
od
morza

Oferta i cennik

Zapraszamy na letni wypoczynek nad morze do komfortowych, drewnianych, bliskich natury domków. Miejsce często wybierane i skierowane dla rodzin z dziećmi, dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Ustka - Przewłoka to miejsce pełne uroku, ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku, zatłoczonych ulic.

Naszą ofertę kierujemy dla Rodziców i ich dzieci, zarówno młodszych jak i starszych. Proponujemy 6 domków o wysokim standardzie, czekają na Państwa luksusowe warunki, przestrzeń, czystość, bogate wyposażenie. W domkach czeka na Państwa salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz 2 sypialnie. Z każdego domku rozpościera się widok na duży teren zielony oraz na plac zabaw dla dzieci. Pobyt w naszym ośrodku może umilić przylegający do każdego domku taras z meblami ogrodowymi oraz kąciki grillowe. Do dyspozycji gości są rowery, trampolina, miejsce do gry w siatkówkę oraz parking na terenie ośrodka w cenie najmu.

Od morza oddziela nas piękny malowniczy las, na plażę prowadzi alejka w lesie - oświetlona, utwardzona. W pobliżu ośrodka znajduje się ogólnodostępny plac zabaw, oraz boisko sportowe. W pobliżu znajduje się Wydma Orzechowska, piękny nadmorski las, malownicze ścieżki pieszo-rowerowe.

Informacje dodatkowe

  • Cena dotyczy czterech osób w domku, dodatkowe osoby po wcześniejszym uzgodnieniu za dopłatą.
  • W sezonie wysokim (lipiec i sierpień) obowiązują turnusy tygodniowe (od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli). Poza sezonem długość pobytu to min 3 doby.
  • Doba zaczyna się od godz. 16 a kończy o godz. 10.
  • Do ceny najmu należy doliczyć opłatę klimatyczną do Urzędu Gminy.
  • W celu rezerwacji należy dokonać wpłaty zadatku w terminie 3 dni od momentu wstępnej rezerwacji.
  • Resztę należności za pobyt pobieramy w dniu przyjazdu z chwilą wydania kluczy do domku.
  • Nie dokonujemy zwrotu zadatku z tytułu rezygnacji z rezerwacji lub pobytu.
  • Nie akceptujemy zwierząt.
Domki letniskowe Relax
ul. E. Orzeszkowej 1
76-270 Ustka-Przewłoka

tel.: 730 708 730
e-mail: domki@relaxustka.pl
© Domki Relax. Wykonanie: Strony internetowe SłupskStrony www Słupsk

Wakacjon noclegi Ustka Domki Letniskowe Relax